Fotografia ( phōtós – światło, graphein – rysować) jest obecnie jedną z najczęściej, wykorzystywanych technik graficznych. W związku z dużą łatwością i dostępnością do aparatów fotograficznych, a szczególnie w dobie aparatów cyfrowych, fotografia stała się bardzo popularna. Współczesne aparaty pozwalają uzyskiwać wspaniałe efekty fotograficzne praktycznie każdemu obdarzonemu minimalnym poczuciem estetyki i wrażliwości na piękno otaczającego nas świata. W naszym jordanowskim MOK-u także zawiązała się grupa pasjonatów parających się utrwalaniem piękna przy pomocy światła.

     Wszystkich chcących pogłębiać wiedzę z tego zakresu mogących podzielić się doświadczeniem, chcących wspólnie spędzać czas na wspólnych dyskusjach, wypadach w teren czy realizacji ciekawych projektów zapraszamy do naszego koła. Emanacją naszych działań będą wystawy oraz panele dyskusyjne z pokazami slajdów z naszych wypadów, wypraw oraz innych realizacji. Ponadto pragniemy aby, każdy kto będzie członkiem naszej grupy posiadał na naszej stronie swoją galerię, gdzie będzie mógł na bieżąco prezentować swoje najlepsze prace.

     Nasza grupa ma również za zadanie zdobywanie informacji na różne, czasami niewygodne i trudne sprawy i  zamieszczania swojego punktu widzenia na łamach naszego własnego pisma "Qulturalny Jordanów", gdzie piszemy o tym co sie dzieje ciekawego w mieście i o sprawach nurtujących nas wszystkich. Jesteśmy  obiektywni w naszych ocenach i podajemy zawsze wiarygodne informacje, a nasz udział w redagowaniu czasopisma traktujemy jako nowe cenne doświadczenie.

 

- WYJAZD GRUPY DO KRAKOWA    -  28.01.2010r.

 

  

                          

       - GALERIA ZDJĘĆ KASI KOMPERDA I

 

       - GALERIA ZDJĘĆ KASI KOMPERDA II

  

  

  

  

    

 

 

 

 

                        

                         

 

-GALERIA ZDJĘĆ KONRADA KOKOSZKI 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

                            

                            

 

GALERIA ZDJĘĆ ADRIANA SROKI